O EKOTYTKACH

Skoro tu jesteś, to znaczy, że prawdopodobnie odżywiasz się świadomie. Świadomie zapewne starasz się też żyć i z pewnością słyszałeś już o ideologii zero waste. W dzisiejszych czasach – zalewani plastikiem i tonami innych śmieci – musimy zacząć ratować siebie i planetę.
Dlatego stworzyłam produkt, którego sama używam i wierzę, że Wam również się przyda.

Skąd ta dziwna nazwa? O co w ogóle chodzi ?

Otóż, jak już wcześniej wspomniałam, pochodzę z Poznania. Jak zapewne wiecie, Poznań ma swoją gwarę i chciałam dodać mojemu produktowi ten regionalny smaczek od siebie.
Tytka to w gwarze poznańskiej torebka, opakowanie do przechowywania np. sypkiej żywności, owoców.  Ja postanowiłam nadać jej jednak nieco szersze znaczenie i funkcję 🙂

Z czego tworzymy Ekotytki?
Z pasji ! I to dosłownie. Mam tu na myśli konkretną pasję, jaką są tkaniny dobrej jakości. Kolekcjonujemy je wspólnie z mamą od kilkunastu lat i postanowiłyśmy, że od teraz będziemy dawać im drugie życie. W ten sposób idea ZERO WASTE połączyła się z prawdziwym, idealnym UPCYKLINGIEM, gdzie nie tylko tworzymy produkt, który spowoduje, że nie sięgniesz po plastikową torebkę, ale i masz pewność, że powstał on przy wykorzystaniu materiałów wtórnych.
Dzięki temu ograniczamy ilość odpadów podwójnie !

Ekotytki tworzymy z wyselekcjonowanych materiałów najwyżej jakości, głównie naturalnych, znamy się na tym i od lat “siedzimy w temacie”. Do szycia eko-tytek wybieramy tylko te, które nas czymś urzekły i są w perfekcyjnym stanie. Nadajemy im nowe, piękne i pożyteczne życie, zupełnie nową funkcję jak i formę!

Zapraszamy do naszego sklepu 🙂